Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Věra Kučová-Praktický lékař pro dorost a děti.

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Melicharová- Praktická lékařka pro děti a dorost

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ctibor Dostál-Praktický lékař.

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Nabízíme odbornou péči a poradenství. V oblasti imunologie nabízíme kvalitní zdravotní služby. Náš dětský lékař nabízí kvalitní zdravotnické služby dětem a dorostu. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Žitná-zdravotní sestra

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Odborně pečujeme o každého našeho zákazníka. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Šmelhausová/pediatr

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Neužilová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Herák - homeopat pro děti a chronicky nemocné

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Baudischová - Ordinace praktického lékaře

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Mertlíková- Praktický lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Fiklíková- Praktický lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku