Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Milada Moderová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Renata Štojdlová- Praktický lékař pro děti a doros

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Nabízíme široké spektrum odborné péče. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anna Erbenová-Praktický lékař pro děti

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Potěší vás náš individuální přístup. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Holčáková - praktický lékař

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Vejl - Ordinace praktického lékaře

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Základem našich služeb je individuální přístup. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Wenigová- Praktický lékař

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jolana Bartošová - Praktický lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Blažka, CSc. - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Biskup- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marta Korcová- pediatr

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku