Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Karel Zvěřina, praktický lékař pro děti a dorost

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Vždy klademe důraz na individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Burýšková

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Můžete také využít naše poradenství. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Nečasová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Blanka Kudělková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Naše konzultace vám pomohou s nákupem. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslava Půčková,praktický lékař

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Břízová, dětská lékařka

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Poskytujeme systematickou odbornou péči. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Kateřina Lukešová - lékař

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniel Dražan

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Fikejz, lékař

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. U nás se budete cítit příjemně. Poskytujeme kompletní zdravotní služby pro dospělé pacienty. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milena Voldřichová - dětský lékař

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Poskytujeme také konzultace. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku