Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jan Richter - praktický dětský lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Preferujeme individuální přístup. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Danuše Trojanová - praktický dětský lékař

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Petrášová, Praktický lékař

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Simona Hradecká, dětský lékař

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Pečujeme o udržení příjemného prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irena Vrátná - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Štěrbová

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Lipenská

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Bohumila Kolenčíková - dětský lékař

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Bronislava Vjaclovská,praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladana Křivková - Ordinace praktického lékaře

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku