Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Ludmila Nováková, praktický lékař

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Jsme specialisté na odbornou péči. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Při poskytování služeb upřednostňujeme individuální přístup. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Hustáková, praktický lékař

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Praktický lékař pro dospělé spolu s týmem ochotných sester je tu pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Čechová, praktický lékař

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Emilie Sagherová

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Bartůňková

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Hošnová, praktický lékař

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Trávníčková, praktický lékař

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Míčková - praktický lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Blanka Šiklová - Praktický lékař pro děti.

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. I vy můžete využít naši odbornou péči. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mária Zsigmondová - pediatr

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. U nás se dočkáte individuálního přístupu. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku