Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Marie Křemenová - Praktický lékař pro děti a dospělé

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Polachová

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Gillarová,praktický lékař

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Hroudová,praktický lékař

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Bělová, dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Vždy klademe důraz na individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Preňková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Anděl - praktický lékař

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Aronová - dětský lékař

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Můžete také využít naše poradenství. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Michalíková - ordinace praktického lékaře

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milena Hejnová,praktický lékař

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku