Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Marie Sladká- pediatr

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Zajišťujeme odbornou péči. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Bubníková- pediatr

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslav Toms

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Připravíme vám odborné konzultace. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Muzikářová, praktický dětský lékař

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Vyznáváme zásady odborné péče. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dalibor Dýma

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. K našim službám řadíme také konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Naděžda Hartmanová - dětský lékař

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Popelka, Praktický lékař

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Martínek, Praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Kuběnová , praktický dětský lékař

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Vepřková , praktický dětský lékař

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. V rámci naší činnosti nabízíme také odbornou péči. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku