Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Zdenka Strouhalová

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Poskytneme vám i odborné konzultace. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Lejsková, praktický lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Schramlová, praktický lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Náš personál je profesionální a ochotný. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Součástí naší služby je též odborná konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Pátková - dětský lékař

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Dřízhalová, Praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. V rámci naší činnosti nabízíme také odbornou péči. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. David Krbušek, alergolog

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Kotrčová, praktický lékař

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Poskytneme vám individuální přístup. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Naděžda Stauderová, praktický dětský lékař

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ilona Pospíšilová, praktický lékař

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Mariana Jínková, praktický lékař

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku