Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Petr Pekař

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anežka Bahníková - praktická lékařka

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petra Homolová, praktický lékař

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Jistě oceníte náš individuální přístup. Náš personál je profesionální a ochotný. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petra Bartošová - dětský lékař

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Schneebergerová - Praktický lékař pro děti a dorost

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Nabízíme různé konzultace. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Krausová, Praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeněk Klos , praktický lékař

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Poláková, praktický lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Naše firma se postará o individuální přístup. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Karzelová, praktický lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Šárka Vymazalová, praktický lékař

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Naší dobrou vizitkou je také individuální přístup ke každému klientovi. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku