Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jarmila Němcová - praktický dětský lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karel Kuba, CSc. - praktický dětský lékař

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Gregušová, Praktický lékař

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. Ke všem klientům se snažíme přistupovat individuálně. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vojtěch Klimecký, dětský lékař

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dalibora Kadlecová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Stříteská

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Špačková

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Baránková

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. Nabízíme různé konzultace. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Aleš Polách - Med centrum

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Naši klienti oceňují individuální přístup. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Šrůtková

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku