Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Pavel Vacovský, dětský lékař

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Borská, Praktický lékař

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Jsme specialisté na odbornou péči. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jindřiška Houdková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Můžete využít naší odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Štefan Hrunka - Ordinace praktického lékaře

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdena Šimonová

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Urbanová

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Preferujeme individuální přístup. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anna Redrová,praktický lékař

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Zákazníkům nabízíme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Kirkopulosová,praktický lékař

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Poskočilová- pediatr

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Poskytujeme samozřejmě také konzultace. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Pacovská - pediatr

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Náš individuální přístup jistě oceníte. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku