Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Vladimíra Šerková - praktický dětský lékař

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Poskytneme vám individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Wasserbauerová - Praktická lékařa pro děti a dorost

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. David Komárek - praktický lékař

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Jahodová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Hejzlarová - praktická lékařka

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Poskytneme vám i odborné konzultace. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miluše Kadlecová - dětský lékař

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Carmen Peringerová,praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Individuální přístup je nám vlastní. Můžete také využít naše poradenství. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vanda Hartošová

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Horová- pediatr

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Naši dětští lékaři dovedou rychle stanovit přesnou diagnózu a navrhnou šetrnou léčbu. Zaměřujeme se na poskytování zdravotních služeb pro dospělé. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru. Naši chirurgičtí lékaři jsou skuteční odborníci. Na oddělení ortopedie si poradíme i s chronickými následky úrazů. Naše gynekologická ambulance pečuje nejen o těhotné ženy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaromír Adamus- pediatr

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku