Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Pavel Janovský - praktický dětský lékař

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Němec - praktický dětský lékař

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Košťálová, Praktický lékař

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Silvestrová - praktická lékařka pro děti a dorost

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Janošíková - praktická lékařka

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Jsme připraveni kdykoli vám poskytnout odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Bambasová - praktická lékařka

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marta Mezníková - dětský lékař

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Lepařová,praktický lékař

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. I vy můžete využít naši odbornou péči. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Czendliková

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Nebojte se konzultace s námi. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Trbušková- pediatr

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku