Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Mária Braunová

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marianna Hanová,dětský lékař

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru. Poskytujeme kompletní zdravotní služby pro dospělé pacienty. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Renata Bulvasová,praktický lékař

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. U nás je vždy příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Fučikovská, dětský lékař

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Gondzsalová - dětský lékař

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Do naší dětské ordinace přijímáme nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Jakubíková,ordinace

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Štěřík - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Šochmanová - praktická lékařka pro děti a dorost

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Můžete také využít naše poradenství. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Stříteská-Praktický lékař pro děti

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Bártová - praktický dětský lékař

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Dbáme zejména na příjemné prostředí. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. Naše dětská klinika má laskavý a trpělivý přístup k malým pacientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku