Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Martin Pospíšil - lékař pro děti a dorost

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Poláková - pediatrie

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Objednat se u nás můžete také na konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Emilie Spáčilová - dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. U nás zažijete opravdu individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Galeková - praktická lékařka

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Naděžda Vytrhlíková,ordinace

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. U nás můžete využít také službu poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Stanislava Kvíčalová - Ordinace praktického lékaře

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Furišová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Nabízíme vám individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Chmelová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Ptáčková-Praktický lékař

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Všem pacientům nabízíme individuální přístup. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Opičková-pediatr

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku