Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Lenka Koštálová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Kateřina Bednaříková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. U nás je vždy příjemné prostředí. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Hájek- Praktický lékaři pro děti a dorost

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. V rámci naší činnosti nabízíme také odbornou péči. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Petr, praktický lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Leopold Sedláček

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. V naší ambulanci se věnujeme pacientům s kardiovaskulárními onemocněními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Göblová

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ružena Konečná

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Rádi vám poskytneme konzultace. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Machovská

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Bolomová

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eliška Filipiová

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku