Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Peter Elan

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Kytýrová

Nabízíme odborné zdravotní služby. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irena Kozíková pediatr

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Naší dobrou vizitkou je také individuální přístup ke každému klientovi. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Šnajdrová praktická lékařka

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Zajišťujeme odbornou péči. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme vám individuální přístup. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Vašíčková praktická lékařka

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Kalužíková pediatr

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Sommerová praktická lékařka

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Dvořák

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. U nás zažijete opravdu individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Váchová - Praktická lékařka pro děti a dorost

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Machoňová - Praktický lékař pro děti a dorost

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. V našem zařízení se vám dostane odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku