Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Hana Pešková - praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Stluková-pediatr

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soňa Reinholdová

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michaela Petříková

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Kolářová pediatr

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. U nás můžete požádat i o konzultace. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Babánková pediatr

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Kateřina Kunstýřová praktická lékařka

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Pokud sháníte kvalitního zkušeného dětského lékaře, zavolejte nám. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Talacková praktická lékařka

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Nabízíme široké spektrum odborné péče. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Pobudová pediatr

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zlatuše Mikulášová - lékařka pro děti a dorost

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Součástí námi poskytovaných služeb je i odborná péče. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku