Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jana Ponížilová, praktický lékař

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Svobodová, praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. U nás se budete cítit příjemně. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Vašířová

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Sylva Tomečková

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Kusínová

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Váhalová

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Suchomelová

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Vždy klademe důraz na individuální přístup. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ilona Hülleová-praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Renata Dvořáková, dětský lékař

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Zajišťujeme odbornou péči. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Olšáková, praktická lékařka pro děti a dorost

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. S naším individuálním přístupem jsou klienti spokojeni. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. U nás je vždy příjemné prostředí. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku