Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jana Semiginovská-pediatr

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslava Bačkovská-pediatr

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Naši klienti oceňují individuální přístup. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radovan Sedlinský

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Poskytneme konzultaci každému. U nás můžete využít také službu poradenství. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Spolehněte se na ochotu našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Kolegar

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Korbelářová pratkický lékař

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Zajišťujeme odbornou péči. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Hlavatá pediatr

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Seidlová pediatr

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Jsme specialisté na odbornou péči. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Bukvicová praktický lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milada Hurtíková

Nabízíme odborné zdravotní služby. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlastimila Hájková-pediatr

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Nabízíme vám automaticky individuální přístup. Odborně pečujeme o každého našeho zákazníka. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku