Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Božena Klírová-pediatr

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Poskytneme konzultaci každému..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Zatloukalová-pediatr

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Mikešová Koutná -Praktický lékař pro děti a dorost

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Garlíková/Pediatr

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marta Hradecká,praktický lékař

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Venuše Kolářová,praktický lékař

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Němečková, dětský lékař

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Romana Janoušková, praktická lékařka

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Nabízíme vám individuální přístup. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Parmová - praktický lékař

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Čišecká, praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku