Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Dagmar Paverová, dětský lékař

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme různé konzultace. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Kopecká - praktický dětský lékař

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milena Deylová , praktický lékař

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. U nás je vždy příjemné prostředí. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Špačková , praktický dětský lékař

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Náš individuální přístup jistě oceníte. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Ichnovská, praktický lékař

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helal Al-Saheb, praktický lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karla Filipová , praktický lékař

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Filková, praktický lékař

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Kalvodová, praktický lékař pro děti a dorost

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Dufka

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku