Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Marie Valášková - praktická lékařka pro děti a dorost

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. Užijte si u nás individuální přístup. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Hanáková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Nabízíme vám automaticky individuální přístup. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Příborská

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Kočičková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karel Okénka - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Můžete také využít služeb naší odborné péče. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Kořánová, dětská lékařka

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milada Nováková, praktický lékař

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Barbora Haláčková, dětský lékař

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Každou vaši objednávku řešíme individuálně. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anna Spurná-praktický lékař

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslava Weingartová - Ordinace praktického lékaře

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku