Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jana Kašparová- Praktický lékaři pro děti a dorost

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Mernová - dětský lékař

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. U nás je vždy příjemné prostředí. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Jarošová

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Spolehněte se na naše konzultace. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Halina Haiduková

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Febrová

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Vaner

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Poskytujeme odbornou péči. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Sosnová

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Naši dětští lékaři dovedou rychle stanovit přesnou diagnózu a navrhnou šetrnou léčbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radmila Staňková

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Dúbravčíková-praktický lékař

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaromír Kovář - praktický lékař pro děti a dorost

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Využijte také naše konzultace. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku