Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Eva Kratochvílová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Glierová, praktická lékařka pro děti a dorost.

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rudolf Bugner, praktický dětský lékař

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Dupalová

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Darina Kyselovská

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Borská

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Před ošetřením budete muset absolvovat krátkou konzultaci. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petra Šmajstrlová

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Drábková

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Květoslava Papežová

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Do naší dětské ordinace přijímáme nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Maria Machálková-praktický lékař

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku