Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Marie Ivánková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Beňová- Praktický lékaři pro děti a dorost

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Krkošková, praktický lékař

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Václavcová

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eleni Jakovidisová

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radim Petro

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Připravíme vám odborné konzultace. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Geryková

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Konečná

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Františka Martinásková

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Škubalová-praktický lékař

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Jsme připraveni kdykoli vám poskytnout odbornou péči. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku