Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Milena Ošmerová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Spolehněte se na naše konzultace. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. U nás zažijete opravdu individuální přístup. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Pořízková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Hrdličková, ordinace.

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaromír Tručka, praktický lékař

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Do naší dětské ordinace přijímáme nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Černá

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marcel Paszanda

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Využijte také naše konzultace. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milada Canibalová

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdenka Babincová

Nabízíme odborné zdravotní služby. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Brožová

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Na konzultaci u nás se budete těšit. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eliška Křivská

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku