Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Vlasta Šmelhausová/pediatr

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Neužilová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Herák - homeopat pro děti a chronicky nemocné

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Baudischová - Ordinace praktického lékaře

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Mertlíková- Praktický lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Fiklíková- Praktický lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Fečová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radana Benešová- pediatr

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zorika Janovcová- pediatr

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Landová- pediatr

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Jsme připraveni kdykoli vám poskytnout odbornou péči. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky. Svým klientům garantujeme individuální přístup. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku