Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Alena Turečková-Ordinace praktického lékaře

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. U nás se setkáte pouze s odbornou péčí. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Darja Stodůlková, praktická lékařka pro děti a dorost.

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. U nás se budete cítit příjemně. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Praktický lékař MUDr. Dana Trnečková

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Spolehněte se na naše konzultace. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. JANA NÁDENÍČKOVÁ- Praktický lékaři pro děti a dorost

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Zajišťujeme odbornou péči. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Maria Frindová, CSc.

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Naše konzultace vám pomohou s nákupem. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Kučová

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Náš individuální přístup jistě oceníte. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Kubošová

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irma Dvořáková

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Ke svým klientům přistupujeme s ohledem na jejich individuální potřeby. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Syrovátková

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Naši klienti oceňují individuální přístup. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marta Horáčková

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku