Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Zora Benáková- Praktická lékařka pro děti a dorost

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavlína Svobodová - dětská sestra

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Jistě oceníte náš individuální přístup. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Do naší dětské ordinace přijímáme nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Koubová - praktický lékař

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pondělíková- pediatr

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Suchomelová- Praktický lékař

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Latová-parktický lékař

Nabízíme odborné zdravotní služby. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petra Slámová- Praktický lékař pro děti a doros

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Yousef Ghattas- pediatr

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Schejbalová- pediatr

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Nebojte se konzultace s námi. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Teplá- Praktičcký lékař pro děti a dorost

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Objednejte se k nám na konzultace. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku