Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Dana Lucká- privátní dětská ordinace.

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Poskytujeme také konzultace. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Čapek,psychiatrie

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Nabízíme široké spektrum odborné péče. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Oldřich Ferdinand,ordinace

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Vyznáváme zásady odborné péče. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Pleskačová - praktická lékařka

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Jsme specialisté na odbornou péči. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Pazdiora - dětský lékař

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladislava Porvisová,ordinace

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Šteinerová-Ordinace

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Hniličková - ordinace praktické lékařky pro děti a dorost

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Zajišťujeme odbornou péči. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Nováková-Praktický lékař

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Černochová, Praktický lékař

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku