Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jiří Chudáček, praktický lékaře pro děti

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Psotová, praktický lékař

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Jistě oceníte náš individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Krejčová, praktický lékař

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. U nás se budete cítit příjemně. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Žídková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. U nás je vždy příjemné prostředí. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petra Žáková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdena Novotná - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Jsme specialisté na odbornou péči. Nabízíme vám individuální přístup. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Renáta Růžková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Chaloupka- Prakticky lékař pro děti a dorost

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. U nás máte možnost využít poradenství. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Před ošetřením budete muset absolvovat krátkou konzultaci. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Francová-Praktický lékař pro dorost a děti.

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Renata Polášková Praktický lékař pro děti a doros

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku