Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jiří Dufka

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Magdaléna Růžičková, praktický lékař

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Připravíme vám odborné konzultace. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Demelová - praktický lékař pro děti a dorost

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Salavová, praktický lékař

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Antonie Konopásková - Praktický lékař pro děti

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michaela Laksarová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Jandová-Praktický lékař pro děti.

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Blanka Kosová-Praktický lékař pro děti.

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. Využijte také naše konzultace. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Budková-Praktický lékař pro dorost a děti.

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Soukupová-pediatr

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku