Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Pavel Gobel

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Jsme schopni vám zajistit osobní konzultace. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marcela Biolková

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Objednejte se k nám na konzultace. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marta Puszkailerová

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Čechová

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Užijte si u nás individuální přístup. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soňa Ježovicová

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Naše dětská klinika má laskavý a trpělivý přístup k malým pacientům. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Grégrová, praktická lékařka pro děti a dorost

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Spolehněte se na naše konzultace. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdislava Dospělová, dětský lékař

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Hájková, dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Dušková/pediatr

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Jsme připraveni kdykoli vám poskytnout odbornou péči. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medipraktik Zlín, s.r.o.

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Poskytujeme samozřejmě také konzultace. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku