Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Zlínský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Zlínský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Maria Machálková-praktický lékař

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Mikušová-pediatr

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Svatava Ševčíková,praktický lékař

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Zabýváme se diagnostikou a následnou léčbou onemocnění u dospělých osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Mlčochová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Jsme schopni vám zajistit osobní konzultace. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. U nás se budete cítit příjemně. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdenka Malotová,praktický lékař

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Vítek-praktický lékař

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Na konzultaci u nás se budete těšit. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radek Stejskal, dětský lékař

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Můžete s námi konzultovat cokoliv. Vždy klademe důraz na individuální přístup. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Bronislava Papežová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Váchová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olivie Zieglerová,praktický lékař

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Náš personál je profesionální a ochotný. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku