Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Zlínský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Zlínský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Kroměříž, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. František Švec-dětský lékař

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Zákazníkům nabízíme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Olchava, dětský lékař

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karel Zvěřina, praktický lékař pro děti a dorost

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Vždy klademe důraz na individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marcela Křížová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Poskytneme vám individuální přístup. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Jandíková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vítězslava Kubánková

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Frajtová-praktický lékař

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Bubelová, praktický lékař pro děti a dorost

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Gavendová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Magda Fišerová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku