Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Zlínský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Zlínský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Lenka Dúbravčíková-praktický lékař

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaromír Kovář - praktický lékař pro děti a dorost

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Využijte také naše konzultace. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Hrubčíková/Pediatr

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Kalabusová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Můžete s námi konzultovat cokoliv. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslav Kracík,praktický lékař

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Každou vaši objednávku řešíme individuálně. Zajišťujeme také odborné poradenství. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Chvátalová-praktický lékař

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Valová/pediatr

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. I vy můžete využít naši odbornou péči. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Garlíková/Pediatr

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marta Hradecká,praktický lékař

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Venuše Kolářová,praktický lékař

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku