Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Ústecký kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Ústecký kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Ludmila Boučková - praktický lékař

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Václav Podolský - Ordinace praktického lékaře

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Bělíková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Nabízíme všem možnost odborné konzultace. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Holčáková - praktický lékař

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Taťána Lazarová

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irena Vrátná - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Zímová - praktický lékař

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Baudischová - Ordinace praktického lékaře

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petra Homolová, praktický lékař

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Jistě oceníte náš individuální přístup. Náš personál je profesionální a ochotný. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Žáčková - praktický lékař

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku