Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Ústecký kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Ústecký kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Petr Jilich - praktický lékař

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. U nás se setkáte pouze s odbornou péčí. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Náš personál je profesionální a ochotný. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Chmelová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Voděrková, Praktický lékař

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. S naší odbornou péčí budete skutečně spokojeni. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Cvilinková - praktický lékař

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Poskytujeme odborné konzultaci na úrovni. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Šterclová - praktický lékař pro děti

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Koubová - praktický lékař

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irena Tupá - dětský lékař

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Randáková,praktický lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Poskytujeme samozřejmě také konzultace. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaromír Karban - praktický lékař

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Odborně pečujeme o každého našeho zákazníka. Využijte naši nabídku na konzultace. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Kadlecová - dětský lékař

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku