Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Ústecký kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Ústecký kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Alžběta Látalová- praktický lékař pro děti a dorost

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Svým klientům garantujeme individuální přístup. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Náš personál je profesionální a ochotný. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Vejl - Ordinace praktického lékaře

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Základem našich služeb je individuální přístup. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Homolová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Poskytujeme odborné konzultace. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Roškotová-raktický lékař

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. U nás je vždy příjemné prostředí. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Vyznáváme zásady odborné péče. Při poskytování služeb upřednostňujeme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Pánek -Ordinace praktického lékaře

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jindřiška Houdková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Můžete využít naší odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Boučková - praktický lékař

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Václav Podolský - Ordinace praktického lékaře

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Bělíková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Nabízíme všem možnost odborné konzultace. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Holčáková - praktický lékař

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku