Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Středočeský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Středočeský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Mělník, Mladá Boleslav, Praha-východ, Praha-západ, Příbram

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Zuzana Buriánková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. O zdraví vašich dětí budou pečovat skvělí dětští lékaři. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Zemánek praktický lékař

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Nabízíme vám individuální přístup. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anna Urbanová-pediatr

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Vitoušová pediatr

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Preiss- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Nabízíme standardní léčebnou a preventivní péči pro děti. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Kučerová praktický lékař

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radana Pokorná- Praktický lékař pro děti a doros

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr.Aleš Pokorný CSc-pediatr

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Využijte také naše konzultace. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Edita Štruplová praktická lékařka

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Vždy klademe důraz na individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miluška Svobodová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Před ošetřením budete muset absolvovat krátkou konzultaci. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku