Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Středočeský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Středočeský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Mělník, Mladá Boleslav, Praha-východ, Praha-západ, Příbram

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Alena Kyjonková-praktický lékař.

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Janurová - praktický lékař

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Matrasová-pediatr

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Procházková/pediatr

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Preferujeme individuální přístup. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimíra Kumprechtová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Poskytujeme odbornou péči. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Strnadelová pediatr

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Můžete využít naší odborné péče. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Markéta Nováková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Brdičková pediatr

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Romana Štěpánková - Praktický lékař pro děti a dorost

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Sommerová praktická lékařka

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku