Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Středočeský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Středočeský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Mělník, Mladá Boleslav, Praha-východ, Praha-západ, Příbram

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Marta Dlabalová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Svatava Pajdlová- Praktický lékař pro děti a d

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vacková , praktický lékař

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Kalinová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Fialová-Praktický lékař pro dorost a děti.

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Spolehněte se na naše konzultace. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Krausová, Praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Stanislav Kusý- Praktický lékař pro děti a d

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnické zařízení, s.r.o. - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Nabízíme vám individuální přístup. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Naši dětští lékaři jsou zkušení odborníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. David Krbušek, alergolog

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Kyjonková-praktický lékař.

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku