Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Plzeňský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Plzeňský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jana Tesařová. pediatr

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Chocová/pediatr

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Ke všem klientům se snažíme přistupovat individuálně. Objednejte se k nám na konzultace. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soňa Pospíšilová- pediatr

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petra Haasová- pediatr

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Využijte také naše konzultace. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Vlková - dětský lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Renata Králová- pediatr

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Hána- pediatr

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marcela Šimková - dětská lékařka

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pondělíková- pediatr

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Jílková- pediatr

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku