Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Plzeňský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Plzeňský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. František Barták-praktický lékař

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Poskytneme vám také kvalifikované zdravotní konzultace. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Potěší vás náš individuální přístup. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stodská nemocnice, a.s.- pediatr

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství. Zastavte se se svým chlupatým mazlíčkem v naší veterinární ordinaci. Poskytujeme rehabilitace pro ambulantní pacienty. Poskytujeme kompletní ambulantní gynekologickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Fiklíková- Praktický lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Yousef Ghattas- pediatr

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Blanka Šebková - praktický lékař

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. U nás se budete cítit příjemně. Náš individuální přístup vás potěší. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Kubátová- pediatr

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Muhsin Al-Kannany-praktický lékař

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdena Grznárová- pediatr

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Latová-parktický lékař

Nabízíme odborné zdravotní služby. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marta Korcová- pediatr

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku