Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Plzeňský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Plzeňský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Zuzana Ambrožová- pediatr

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Trojanová- pediatr

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karla Lieblová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radana Benešová- pediatr

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. František Barták-praktický lékař

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Poskytneme vám také kvalifikované zdravotní konzultace. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Potěší vás náš individuální přístup. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stodská nemocnice, a.s.- pediatr

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství. Zastavte se se svým chlupatým mazlíčkem v naší veterinární ordinaci. Poskytujeme rehabilitace pro ambulantní pacienty. Poskytujeme kompletní ambulantní gynekologickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Fiklíková- Praktický lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Yousef Ghattas- pediatr

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Blanka Šebková - praktický lékař

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. U nás se budete cítit příjemně. Náš individuální přístup vás potěší. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Kubátová- pediatr

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku