Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Pardubický kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Pardubický kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jana Podzimková- Praktický lékař

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Můžete s námi konzultovat cokoliv. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. JANA NÁDENÍČKOVÁ- Praktický lékaři pro děti a dorost

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Zajišťujeme odbornou péči. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michaela Vylíčilová- pediatr

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaromír Andr- Praktický lékař

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Hájek- Praktický lékaři pro děti a dorost

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. V rámci naší činnosti nabízíme také odbornou péči. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslava Bačkovská-pediatr

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Naši klienti oceňují individuální přístup. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Hurdesová- Praktický lékař

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Naše firma se postará o individuální přístup. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdenka Kynclová, Pediatr

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Boušková-pediatr

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Wenigová- Praktický lékař

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku