Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Pardubický kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Pardubický kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Marie Novotná- Praktický lékař

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Vltavská- Praktický lékař pro děti a dorost

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Machytková - praktický lékař

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jolana Bartošová - Praktický lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Beňová- Praktický lékaři pro děti a dorost

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Ždímalová-ordinace praktického lékaře pro děti a dorost.

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Suchomel- Praktický lékař

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Husáková,ordinace

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Užijte si u nás individuální přístup. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Poskytneme konzultaci každému. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michaela Kovářová-pediatr

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Podzimková- Praktický lékař

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Můžete s námi konzultovat cokoliv. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku