Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Pardubický kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Pardubický kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Blanka Tesařová,praktický lékař

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Reifová- pediatr

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Jsme schopni vám zajistit osobní konzultace. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Elena Adámková - praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. Naše zařízení zajišťuje také odbornou ošetřovatelskou péči nemocným osobám. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Andrej Popov-pediatr

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Teplá- Praktičcký lékař pro děti a dorost

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Objednejte se k nám na konzultace. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Jung - praktický lékař

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Suchomelová- Praktický lékař

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Plšek- pediatr

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Šafrová - praktický lékař

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Odborná péče je vám u nás vždy zajištěna. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Šveráková- Praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Jsme schopni vám zajistit osobní konzultace. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku