Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Olomoucký kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Olomoucký kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Helena Žáková -dětský lékař

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Využijte také naše konzultace. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Oldřich Ferdinand,ordinace

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Vyznáváme zásady odborné péče. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Ondrušíková,ordinace

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Musílková

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Spolehněte se na naše konzultace. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Dittelová,ordinace

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Dudová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Mária Braunová

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Naděžda Vytrhlíková,ordinace

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. U nás můžete využít také službu poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Urbánková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anna Nohelová- praktický lékař

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Zajistíme vám odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku