Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Olomoucký kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Olomoucký kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Dana Lucká- privátní dětská ordinace.

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Poskytujeme také konzultace. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Haška,ordinace

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Můžete také využít naše poradenství. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Furišová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Nabízíme vám individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Polachová

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Markéta Kalčíková - Ordinace praktického lékaře

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irena Hojgrová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Jílková

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavla Hrubá - Ordinace praktického lékaře

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Kocourková-ordinace praktického lékaře

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. Využijte naši nabídku na konzultace. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeněk Kalčík - Ordinace praktického lékaře

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. U nás se budete cítit příjemně. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku