Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Moravskoslezský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Moravskoslezský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Helena Střempková, praktický lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Markéta Králová, praktický lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavla Mahdalová, praktický lékař

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Hlaváčková, praktický lékař

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Vždy klademe důraz na individuální přístup. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Fišarová

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Garantujeme vám individuální přístup. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marcel Paszanda

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Využijte také naše konzultace. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milada Canibalová

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdenka Babincová

Nabízíme odborné zdravotní služby. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Brožová

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Na konzultaci u nás se budete těšit. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eliška Křivská

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku