Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Moravskoslezský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Moravskoslezský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Helena Kuběnová , praktický dětský lékař

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Vepřková , praktický dětský lékař

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. V rámci naší činnosti nabízíme také odbornou péči. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Špetlová, praktický lékař

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ladislava Michnová, praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Poskytujeme odborné konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Václavcová

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Kubošová

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irma Dvořáková

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Ke svým klientům přistupujeme s ohledem na jejich individuální potřeby. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Syrovátková

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Naši klienti oceňují individuální přístup. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marta Horáčková

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Pavlíčková

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Naší snahou je individuální přístup ke každému z klientů. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku