Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Moravskoslezský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Moravskoslezský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Zdeněk Klos , praktický lékař

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Poláková, praktický lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Naše firma se postará o individuální přístup. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Karzelová, praktický lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Šárka Vymazalová, praktický lékař

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Naší dobrou vizitkou je také individuální přístup ke každému klientovi. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslav Schubert

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karin Veselská

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Šidlová

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Základem naší práce je individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soňa Tučková

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Mazurová

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Můžete využít naší odborné péče. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milena Zwingerová

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Všem pacientům nabízíme individuální přístup. U nás je vždy příjemné prostředí. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku