Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Liberecký kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Liberecký kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jitka Michalíková - ordinace praktického lékaře

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milena Deylová , praktický lékař

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. U nás je vždy příjemné prostředí. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Laštovková-praktický lékař

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Coufal, praktický lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Barošová - praktická lékařka

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Nabízíme vám automaticky individuální přístup. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Konopková, praktický lékař

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Poskytneme vám i odborné konzultace. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Šmejcová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Lukáš, praktický lékař

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Šafránková, Praktický lékař

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zina Ropková, praktický lékař

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku