Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Liberecký kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Liberecký kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Zuzana Chytrá - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup. U nás můžete využít také službu poradenství. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Maršáková, praktický lékař

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Pazourová - ordinace praktického lékaře

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Kočová, Praktický lékař

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Jůnová - praktická lékařka pro děti a dorost

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. U nás se budete cítit příjemně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Popelka, Praktický lékař

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Šochmanová - praktická lékařka pro děti a dorost

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Můžete také využít naše poradenství. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Kočičková, Praktický lékař

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Poskytujeme odbornou péči. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Drastilová - dětský lékař

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Na konzultaci u nás se budete těšit. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Kaplanová, Praktický lékař

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku