Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Královéhradecký kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Královéhradecký kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Hana Dvořáková-pediatr

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Štěrbová

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Svobodová

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Roučka, praktický lékař

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Každou vaši objednávku řešíme individuálně. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Pátková - dětský lékař

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Konrádová,praktický lékař

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Vyznáváme zásady odborné péče. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Stříteská

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Šikýřová

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Neugebauer, praktický lékař

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Petrtýlová - dětský lékař

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku