Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Královéhradecký kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Královéhradecký kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Marie Musilová-Praktický lékař pro děti

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Jahodová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Václava Hanušová - Provoz ordinace praktického lékaře

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Naší dobrou vizitkou je také individuální přístup ke každému klientovi. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zina Pellantová, CSc. - Ordinace praktického lékaře

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Garantujeme vám individuální přístup. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Hančilová - praktický dětský lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Poskytujeme systematickou odbornou péči. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Vaníčková, dětský lékař

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Jirásková-pediatr

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Poskytneme konzultaci každému. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Chvalinová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Odborně pečujeme o každého našeho zákazníka. V naší dětské ordinaci vládne příjemná atmosféra..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Březinová

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Nabízíme široké spektrum odborné péče. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Naše oddělení je uzpůsobeno také dětským pacientům. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Píšová - Ordinace praktického lékaře

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Naší snahou je individuální přístup ke každému z klientů. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku