Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Královéhradecký kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Královéhradecký kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jitka Rydlová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Melicharová,ordinace

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeněk Slavík - Ordinace praktického lékaře

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Lázničková

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Kordová - praktický dětský lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irena Hošková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Lipenská

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavlína Páblová - Provoz ordinace praktického lékaře

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dalibor Dýma

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. K našim službám řadíme také konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Naděžda Hartmanová - dětský lékař

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku