Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Kraj Vysočina)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Kraj Vysočina

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Libuše Nováková-Praktický lékař

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Němcová - praktický dětský lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marcela Fialová - praktický dětský lékař

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Košťálová, Praktický lékař

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Silvestrová - praktická lékařka pro děti a dorost

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michaela Lejsková - dětský lékař

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Hrobařová-Ordinace

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Poskytujeme odbornou péči. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Pavlíková - praktický dětský lékař

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Poskytujeme odbornou péči. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Němec - praktický dětský lékař

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Wasserbauerová - Praktická lékařa pro děti a dorost

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku