Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Kraj Vysočina)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Kraj Vysočina

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jana Hrobařová-Ordinace

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Poskytujeme odbornou péči. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Pavlíková - praktický dětský lékař

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Poskytujeme odbornou péči. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Němec - praktický dětský lékař

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Wasserbauerová - Praktická lékařa pro děti a dorost

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. David Komárek - praktický lékař

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michael Janoušek - dětský lékař

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Poskytujeme vstupní konzultace s odborným vyšetřením celé postavy. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Svítilová-Praktický lékař pro děti

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Potěší vás náš individuální přístup. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Urbanová - praktický dětský lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. U nás je vždy příjemné prostředí. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimíra Šerková - praktický dětský lékař

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Poskytneme vám individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Slámová- Praktická lékařa pro děti a dorost

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku