Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Kraj Vysočina)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Kraj Vysočina

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Renata Sadílková - lékařka pro děti a dorost

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Žitná - Praktický lékař pro děti a dorost

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Poskytujeme systematickou odbornou péči. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. Poskytujeme odborné konzultace. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Janovský - praktický dětský lékař

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Vacovský, dětský lékař

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Tichá, Praktický lékař

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Václav Provazník - praktický lékař

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Ptáčková-Praktický lékař

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Všem pacientům nabízíme individuální přístup. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Vondráčková - Praktický lékař pro děti a dorost

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Nabízíme širokou škálu služeb včetně individuálního přístupu. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Zajistíme vám odbornou péči. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Skálová - praktický dětský lékař

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Poskytujeme odbornou péči. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Naše firma se postará o individuální přístup. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Ráboňová, Praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku