Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Karlovarský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Karlovarský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Miluše Procházková,praktický lékař

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Naši klienti oceňují především individuální přístup našich odborníků. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Bělová, dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Vždy klademe důraz na individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniela Kuběnová-Ordinace

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Hroudová,praktický lékař

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věnceslava Skalková - praktická lékařka

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Na konzultaci u nás se budete těšit. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Havryluková-Ordinace

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. U nás můžete požádat i o konzultace. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Poláková - pediatrie

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Objednat se u nás můžete také na konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Loníková - dětská lékařka

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ondřej Farka - praktická lékařka

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Havlík - odborný dětský lékař

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku