Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Karlovarský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Karlovarský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Vlasta Čejková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Šteinerová-Ordinace

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Plaňanská,praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. S naším individuálním přístupem jsou klienti spokojeni. Poskytneme vám i odborné konzultace. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Galeková - praktická lékařka

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Všetičková-Ordinace

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Individuální přístup je vám u nás zajištěn..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Aronová - dětský lékař

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Můžete také využít naše poradenství. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Kykalová,praktický lékař

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Naši dětští lékaři jsou zkušení odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Pantoflíčková - praktická lékařka

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Osičková - praktický lékař

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům. I vy můžete využít naši odbornou péči. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Šárka Horychová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku