Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Karlovarský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Karlovarský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Zdeňka Gillarová,praktický lékař

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Volšíková - praktická lékařka

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Achourová - dětský lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Tůmová - pediatrie a odb.lékař přenos ných nemocí

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Michálková - praktická lékařka

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Gondzsalová - dětský lékař

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Do naší dětské ordinace přijímáme nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anna Somolová,pediatr

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. V pediatrické ambulanci poskytujeme moderní pediatrickou péči a klademe velký důraz na prevenci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Fučikovská, dětský lékař

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Jakešová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Můžete také využít naše poradenství. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Vlková,dětský lékař

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Naši dětští lékaři dovedou rychle stanovit přesnou diagnózu a navrhnou šetrnou léčbu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku