Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Jihomoravský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Jihomoravský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Františka Zahradníčková, praktický lékař

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Jelínková, praktický lékařka pro děti a dorost

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. U nás můžete využít také službu poradenství. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Jászberényiová, praktický lékař

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. U nás máte možnost využít poradenství. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Hálová, praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Vrzalová, dětský praktický lékař

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Naše konzultace vám pomohou s nákupem. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Hudečková - praktický lékař

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jindřiška Henková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Glierová, praktická lékařka pro děti a dorost.

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Hebelková, praktický dětský lékař

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. U nás můžete požádat i o konzultace. Můžete také využít naše poradenství. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdenka Adamová

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku