Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Jihomoravský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Jihomoravský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Iva Jeleníková, praktický lékař

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivona Jonášová, praktický lékař pro děti a dorost

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Danuše Menčíková- lékař

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. U nás klademe důraz na individuální přístup. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Havelková, praktický lékař

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Herůdková, praktický lékař

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Pazderková, praktický lékař

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Praktický lékař MUDr. Alena Podlipná

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Přibáňová-Praktický lékař

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Mikyška, praktický dětský lékař

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. U nás zažijete opravdu individuální přístup. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Diblíková

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Poskytujeme samozřejmě také konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku