Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Jihomoravský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Jihomoravský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Eva Ottová, praktický lékař pro děti a dorost

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Sedláčková, praktický lékař

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Garantujeme vám kvalitní odbornou péči. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Bartovičová, praktický lékař

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Halačková, praktický lékař

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Solaříková - praktičtí lékaři pro děti a dorost

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. K našim službám řadíme také konzultace. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Emilie Proksová, praktický lékař

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. U nás klademe důraz na individuální přístup. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Stejskalová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Náš individuální přístup vás potěší. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Hrdličková, ordinace.

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Švábenská, praktický dětský lékař

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Ke svým klientům přistupujeme s ohledem na jejich individuální potřeby. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Peter Elan

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku