Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Jihočeský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Jihočeský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Josef Žižka, dětský lékař

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. Do naší dětské ordinace přijímáme nové pacienty. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rudolf Lázníček, praktický lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jekatěrina Poláková, dětská lékařka

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Lukáčová -lékař

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Náš personál je profesionální a ochotný. U nás máte možnost využít poradenství. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. U nás můžete požádat i o konzultace. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Kouďa, lékař

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Bočínská/pediatr

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Naše oddělení je uzpůsobeno také dětským pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milada Hendrychová

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. U nás je vždy příjemné prostředí. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anežka Veselá - praktický lékař pro děti a dorost

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Poskytujeme samozřejmě také konzultace. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Lakomá - Praktický lékař pro děti a dorost

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Chromčáková, dětský lékař

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku