Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Jihočeský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Jihočeský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jitka Bukovinská, dětský doktor

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Prüherová, pediatr

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Veřtátová, praktický lékař

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jindřich Slanina - praktický lékař

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Poskytujeme systematickou odbornou péči. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslava Weingartová - Ordinace praktického lékaře

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irena Vavrušková/pediatr

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Janovská, Praktická lékařka pro děti a dorost

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Bohumila Kolenčíková - dětský lékař

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Mikešová Koutná -Praktický lékař pro děti a dorost

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Hřídelová, dětský lékař

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku