Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Jihočeský kraj)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Jihočeský kraj

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Ivana Borovková, praktický, dětský lékař

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Junková, obvodní lékař

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Zajistíme vám odbornou péči. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Kunešová, pediatr

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irena Vašíčková - dětský lékař

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Poskytujeme také konzultace. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Bicanová, praktický lékař.

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milena Voldřichová - dětský lékař

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Poskytujeme také konzultace. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Trucová , Praktická lékařka pro děti a dorost

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Provazníková, Praktická lékařka pro děti a dorost

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alexandra Matoušová - Praktický lékař pro děti a dorost

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Odborně pečujeme o každého našeho zákazníka. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Stanislava Fürstová, praktická lékařka

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku