Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Hlavní město Praha)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Hlavní město Praha

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Milena Houdová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Naděje Kočnarová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Jedličková Praktická lékařka pro děti a dorost

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimíra Říhová - Praktická lékařka pro děti a dorost

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milena Schrötterová - pediatrie

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme. S naším individuálním přístupem jsou klienti spokojeni. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Odborná péče je vám u nás vždy zajištěna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Kudyn - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Natália SZITÁNYI

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. V naší dětské ordinaci máme skvělé a moderní vybavení, se kterým se léčí jedna radost. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Frňková-Praktický lékař pro děti.

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Pánková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme samozřejmě také konzultace. Pokud sháníte kvalitního zkušeného dětského lékaře, zavolejte nám. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Darina Mudrová pediatr

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku