Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Hlavní město Praha)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Hlavní město Praha

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Monika Kolská - praktický lékař pro děti a dorost

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Ruferová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Doležálková-pediatr

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Poskytujeme odborné konzultaci na úrovni. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Naše zařízení zajišťuje také odbornou ošetřovatelskou péči nemocným osobám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anna Vavrečková-pediatr

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Nabízíme vám automaticky individuální přístup. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Habáňová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. U nás máte možnost využít poradenství. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Soukupová-pediatr

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavla Lišková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Brychtová-- Praktická lékařka pro děti a dorost

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Maternová- Prakticky lékař pro děti a dorost

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Poskytneme vám individuální přístup. Využijte naši nabídku na konzultace. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Andrejsková pediatr

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku