Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Zdravotnická zařízení > Lékařské ordinace > Praktičtí lékaři pro děti a dorost (Hlavní město Praha)

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Hlavní město Praha

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Antonie Konopásková - Praktický lékař pro děti

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michaela Laksarová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Jandová-Praktický lékař pro děti.

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Blanka Kosová-Praktický lékař pro děti.

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. Využijte také naše konzultace. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Budková-Praktický lékař pro dorost a děti.

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Soukupová-pediatr

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavla Lišková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. K našim službám řadíme také konzultace. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Krausová-Pediatr

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Rádi vám poskytneme konzultace. S naší firmou máte garanci individuálního přístupu. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Ševčíková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Do naší dětské ordinace přijímáme nové pacienty. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Ryšavá praktická lékařka

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku