Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Poradenství v oblasti výživy

Poradenství v oblasti výživy

Sháníte-li odborníka na oblast Poradenství v oblasti výživy se sídlem nebo místem působení ve vašem okolí? Pak si jistě spolehlivě vyberete z našeho katalogu, který jsme vytvořili pro naše klienty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Green Sun, s.r.o.

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Dubová- poradenství v oblasti výživy

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Můžete s námi konzultovat cokoliv. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Odborně pečujeme o každého našeho zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Valentová

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. S naší odbornou péčí budete skutečně spokojeni. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

R4YT o.s.

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Garantujeme vám kvalitní odbornou péči. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výživová poradna ETIAM

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Pacientům se zdravotním handicapem věnujeme zvláštní odbornou péči. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hubnutí a detoxikace

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Tomášková

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michael Moder

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Naši výživoví poradci sledují všechny trendy ve výživě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fit3-Zdravý životní styl

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Jsme připraveni kdykoli vám poskytnout odbornou péči. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

K2 Hiking Studio Srbská

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku