Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Poradenství v oblasti výživy

Poradenství v oblasti výživy

Sháníte-li odborníka na oblast Poradenství v oblasti výživy se sídlem nebo místem působení ve vašem okolí? Pak si jistě spolehlivě vyberete z našeho katalogu, který jsme vytvořili pro naše klienty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Věra Šimoníková - program úpravy metabolismu

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Naše konzultace vám pomohou s nákupem. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diochi, spol. s r.o.

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Můžete také využít naše poradenství. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Schwarz- poradenství v oblasti výživy

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Dušková - Výživové poradenství

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Nabízíme vám individuální přístup. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výživové poradenství studio Alfineta

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Pokud si nevíte rady se správnou výživou, obraťte se na naše výživové poradce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salón krásy a zdraví u Štěpánky

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Lužná

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb...

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Růžena Šimková

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HANA - Medical

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Poskytujeme odborné konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Kleplová

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. I vy můžete využít naši odbornou péči. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku