Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla > Řemesla > Pokladačství a obkladačství > Pokládání plovoucích podlah (Praha)

Pokládání plovoucích podlah Praha

S naší databází osvědčených firem a institucí si můžete výrazně zjednodušit život. Na našich stránkách nabízíme přehledné kontakty na odborníky z oblasti Pokládání plovoucích podlah.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Keprt - Pa & Pa

Nabízíme kvalitně odvedenou údržbu. Využijte naší nabídky na kompletní služby servisu. Vyzkoušejte si osobně kvalitu našich oprav. Rádi vám poskytneme vybrané služby z oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Vetešník - Pokládání plovoucích podlah

Zaměřujeme se na dodávky. S kvalitou našich služeb budete maximálně spokojeni. S kvalitou našich servisních služeb budete spokojeni. Zákazníkům můžeme poskytnout široký sortiment oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AA - VAMA - rekonsrukce objektů

Naše firma realizuje vaše nápady. Zadejte si u nás ze širokého sortimentu oprav. Využijte nabídky našich služeb. Postaráme se vám o zhotovení nových obložkových zárubní. Nabízíme vám precizní pracovníky, kteří vám vymalují pokoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Janský

Montáže od naší firmy vám jsou k dispozici. U nás najdete kompletní nabídku služeb. Poskytujeme našim klientům celou řadu oprav. Rádi vám nabídneme také servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Povrchové úpravy - Jan Bouda

Jsme firma, která se specializuje na půjčování dodávek. S kvalitou našich služeb budete maximálně spokojeni. Vyberte si z naší nabídky sortimentu oprav. S kvalitou našich servisních služeb budete spokojeni. Nabízíme malování pokojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku