Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria

Pohřební služby a krematoria

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jan Sadový

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba OBELISK

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Poskytujeme společenské služby. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Rádi vám zajistíme hudbu dle vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba DOMINUS

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás. Nabízíme také možnost zařízení hudby pro vaše společenské události..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Habich

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Poskytujeme party stany na vaše akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební ústav AURIGA, spol. s r.o.

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H&H AUXILIA, s.r.o.

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TS, a.s.

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Naše nabídka zahrnuje party stany. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnská pohřební služba, s.r.o.

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Zabýváme se zápůjčkou. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební ústav Auriga, spol. s r.o.

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Poskytujeme společenské služby. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy. Rádi vám navrhneme nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Vyšata - Pohřební služby a krematoria

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Rádi pro vás zařídíme i prostory pro společenské události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku