Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria

Pohřební služby a krematoria

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pohřební služba Otýlie, s.r.o.

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Naše firma se zabývá zapůjčováním. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy. Neváhejte se zeptat v našem centru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební a hřbitovní služby - Ing. Milan Mašek

Zabýváme se organizací společenských akcí. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Skalník - Pohřebnictví

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Boušková - J. a J. Bouška - Pohřební ústav

Organizujeme také společenské akce. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Poskytujeme společenské služby. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krematorium zvířat Brno, s.r.o.

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. S naším programem budete jistě spokojeni. Zaměřujeme se na pořádání konferencí. Poskytujeme prostory pro výstavy. Zajistíme vám i vkusné billboardy. Navrhneme vám také pěkné logo. Připravíme pro vás také kvalitní letáky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Fáček- Pohřební služba

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kos - pohřební služby

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Všetečka - Pohřební služba

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba HABARTA

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Zabýváme se zápůjčkou. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební ústav Hl. m. Prahy

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Naše nabídka zahrnuje party stany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku