Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria

Pohřební služby a krematoria

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bohumil Pospíšil, údržba hrobů

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravská pohřební společnost, s.r.o.

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kuchař - Pohřební služba

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Všetečka & syn, s.r.o.

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce. Na požádání vám zajistíme hudbu dle vašeho přání. Rádi vám navrhneme nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pontus, s.r.o.

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Herta Zvolánková - pohřební ústav

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše společnost se věnuje zapůjčování. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Beneš - Pohřební ústav

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce. Rádi vám zajistíme hudbu dle vašich požadavků. Ozdobíme vaši slavnost krásnými dekoracemi. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hajduková Lýdie, pohřební služba

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Party stany seženete u nás. Využijte možnosti zajištění hudby. Připravíme program i na vaši společenskou událost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba-Žďár nad Sázavou-Levné pohřby na splátky

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. U nás si můžete vše jen zapůjčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hřbitovní správa Vinohrady

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Využijte také naše prostory pro vaši společenskou příležitost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku