Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria

Pohřební služby a krematoria

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miroslav Honza - Pohřební služba u sv. Jána

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Vše si můžete zapůjčit u nás. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Vanišová Pohřební služba

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Sežente u nás party stany. Nabízíme také možnost zařízení hudby pro vaše společenské události. Zpracujeme vám vhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba OBELISK

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Sochor - pohřební ústav Arkádia

Organizujeme také společenské akce. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Poskytujeme zápůjčky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Vrba, krematoria

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eterna, spol. s r.o.

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Koutník-Pohřební služby

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Vosička - Pohřební služba Chotěboř

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. U nás si můžete vše jen zapůjčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastimil Marek - pohřební služba

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Rulík - pohřební služba

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku