Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria

Pohřební služby a krematoria

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miluše Přibylová - Pohřební ústav VaP

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Jeřábek - pohřební služba

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Zapůjčíme vám vše potřebné. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Zákoucký,Pohřební služby a krematoria

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Quickroad, s.r.o.

Organizujeme také společenské akce. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Pilařová - Pohřební služby

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technické služby města Varnsdorf, s.r.o.

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Zajíček - pohřební služby

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Zapůjčíme vám vše potřebné. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební ústav Omega, v.o.s.

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Party stany seženete u nás. Zajistíme vám hudbu na vaše společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Renáta Březinová Benešová,BBA - Pohřební služba

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Dvouletý - Pohřební služba REQUIEM

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Party stany seženete u nás. Rádi vám zajistíme hudbu dle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku