Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria

Pohřební služby a krematoria

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pohřební služba-Žďár nad Sázavou-Levné pohřby na splátky

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS UNIOS Správa pražských hřbitovů

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením. Přijďte si zboží zapůjčit k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební ústav AURIGA, spol. s r.o.

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. U nás si můžete vše jen zapůjčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Paule

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Naše společnost se věnuje zapůjčování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba DOMINUS

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Nabízíme vám své služby. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany. Není problém sjednat pro vás i hudbu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební ústav Holub, s.r.o.

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Naše firma se zabývá zapůjčováním. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

P.Ú. Musil s.r.o.

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Nabízíme vám své služby. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás. Zajistíme vám hudbu na vaše společenské akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravská pohřební služba, s.r.o.

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba Roman Vítek

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Zapůjčíme vám vše potřebné. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás. Nabízíme také možnost zařízení hudby pro vaše společenské události..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřebnictví Arte

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Poskytujeme společenské služby. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku