Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria

Pohřební služby a krematoria

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Gabriela Sommerová- Pohřební služby a krematoria

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Němec,pohřební služba

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdena Černínová - pohřební a hřbitovní služby

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Jsme tou správnou volbou při přípravě programu různých událostí. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Přinášíme možnost inzerce vašich akcí. Nabízíme také možnost zařízení hudby pro vaše společenské události. Party stany pro oslavy v exteriéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Melichárek - Pohřební služba Konkordia

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Poskytujeme společenské služby. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba FC, s.r.o.

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Hanuš-Pohřební služba

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Vše si můžete zapůjčit u nás. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Bláha - pohřební služby

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Využijte nabídky našich party stanů. Sjednejte si u nás tvorbu loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Zacha, pohřebnictví

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Poskytujeme zápůjčky. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Nabízíme vám své služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hnátek - pohřebnictví

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Poskytujeme společenské služby. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Smola - Pohřební ústav S.R.G.

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Naše společnost se věnuje zapůjčování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku