Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria

Pohřební služby a krematoria

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bořivoj Sedlák - SANTA G.- Pohřební služba a krematorium

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Poskytujeme zápůjčky. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba Memory, s.r.o.

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Vše si můžete zapůjčit u nás. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Mleziva - POHŘEBNÍ SLUŽBA AURA TRUTNOV

Zabýváme se organizací společenských akcí. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Pro vaše společenské události disponujeme party stany. Nabízíme také možnost zařízení hudby pro vaše společenské události. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba Hlubinka, s.r.o.

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Zabýváme se dodávkou občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Jelínek-Pohřební služby

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Švihovec - Pohřební Služba

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Poskytujeme zápůjčky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Vrculová - Pohřební ústav Marie

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba Jeřábek, spol. s r.o.

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Zabýváme se dodávkou občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kotrch - pohřební služba

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Horká - Pohřební služba

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku