Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria

Pohřební služby a krematoria

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Jan Malecha - Pietní desky

Námi vyráběné pietní desky odolají i extrémnímu počasí. Mohou sloužit jako náhrobky. Jsou odolné proti UV záření – neblednou, mají vysokou mechanickou odolnost a drobné škrábance je možno odstranit jemnými brusnými pastami. Výhodou je podstatně menší váha desek, proto jdou velmi snadno přilepit.

Pietní desky a pietní jmenovky jsou vyrobené z kompozitních materiálu, pigmentů a skelného materiálu pro vyztužení, který je mechanicky stlačován. Tento materiál je po stránce estetické plně srovnatelný s deskami kamennými či kovovými.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lydie Hajduková, pohřební služby

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Štěpanovský, pohřební služba

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Gerstendörfer - pohřební služba

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Pitter - Lucka¨- pohřebnictví

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Zabýváme se zápůjčkou. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kozílek

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Nabízíme také zajištění hudby na vaši akci. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Škrobánek

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Naše společnost se věnuje zapůjčování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Herník- Pohřební služby a krematoria

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zapůjčíme vám vše potřebné. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Společenské služby jsou naší doménou. Zabýváme se dodávkou občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba Foitová

Zabýváme se organizací společenských akcí. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravská pohřební služba, s.r.o.

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás. Poskytujeme také možnost hudby pro vaše akce. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku