Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria (Pardubický kraj)

Pohřební služby a krematoria Pardubický kraj

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

Pohřební služby a krematoria v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Josef Cemper-Pohřební služby

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Nabízíme vám své služby. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimíra Píchová - POHŘEBNICTVÍ

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Nabízíme také zajištění příjemné hudby pro každou příležitost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Jelínek-Pohřební služby

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Vostrovský-Pohřební služby

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Naše centrum stojí za zhlédnutí. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Nabízíme také zajištění příjemné hudby pro každou příležitost. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Boušková - J. a J. Bouška - Pohřební ústav

Organizujeme také společenské akce. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Poskytujeme společenské služby. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Bouška

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Macek- Pohřební služby

Zabýváme se organizací společenských akcí. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bořivoj Trejbal - Pohřební služba Pieta

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Krátký - Nary

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Poskytujeme zápůjčky. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Rychlík - pohřební ústav

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Poskytujeme zápůjčky. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Jsme společnost poskytující kvalitní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku