Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria (Olomoucký kraj)

Pohřební služby a krematoria Olomoucký kraj

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

Pohřební služby a krematoria v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Dvouletý-pohřební služby a krematoria

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Vše si můžete zapůjčit u nás. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Dvouletý - Pohřební služba REQUIEM

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Party stany seženete u nás. Rádi vám zajistíme hudbu dle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alexej Zatloukal Misericordia

Organizujeme také společenské akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Party stany pro oslavy v exteriéru. Využijte možnosti zajištění hudby. Nechte si od nás zpracovat nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václavková a spol., s.r.o.

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Poskytujeme společenské služby. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Sežente u nás party stany. Sjednejte si u nás i možnost zařízení hudby pro vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravská pohřební společnost, s.r.o.

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technické služby Lipník nad Bečvou

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Naše společnost se věnuje zapůjčování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tabo-CS, spol. s r.o.

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Makový - Pohřební služba, s.r.o.

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Nabízíme vám své služby. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Menclová - pohřební služby

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravská pohřební služba, s.r.o.

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku