Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria (Moravskoslezský kraj)

Pohřební služby a krematoria Moravskoslezský kraj

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

Pohřební služby a krematoria v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Marie Mejstříková - pohřební služba

Organizujeme také společenské akce. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Přijďte si zboží zapůjčit k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Blacha

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Společenské služby jsou naší doménou. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Škrobánek - St. Agnes

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Společenské služby jsou naší doménou. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Využijte možnosti zajištění hudby pro vaše společenské události..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vratimovské služby, spol. s r.o.

Organizujeme také společenské akce. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technické služby Havířov, a.s.

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Přijďte strávit hezké chvilky do naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba OBELISK

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební Služba Marie Opava - Rudolf Dybowicz

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Nabízíme také možnost zařízení hudby pro vaše společenské události..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUDr. Jiří Jurčík, pohřební služby

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Zabýváme se zápůjčkou. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Golová - Pohřební služba

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Zabýváme se zápůjčkou. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Concordia, spol. s r.o.

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Zajišťujeme krásné dekorace pro společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku