Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria (Moravskoslezský kraj)

Pohřební služby a krematoria Moravskoslezský kraj

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

Pohřební služby a krematoria v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiří Bača - Pohřební ústav

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Bolek Apetito

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Vše si můžete zapůjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Novosad

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba DOMINUS

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás. Nabízíme také možnost zařízení hudby pro vaše společenské události..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lydie Hajduková, pohřební služby

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Pytlíková

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Dybowicz

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Nabízíme vám své služby. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Mejstříková - Pohřební služba, s.r.o.

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Zabýváme se zápůjčkou. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Sadový, pohřební služby

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Nabízíme stany na party a jiné události. Nabízíme také zajištění hudby na vaši akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdena Černínová - pohřební a hřbitovní služby

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Jsme tou správnou volbou při přípravě programu různých událostí. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Přinášíme možnost inzerce vašich akcí. Nabízíme také možnost zařízení hudby pro vaše společenské události. Party stany pro oslavy v exteriéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku