Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria (Královéhradecký kraj)

Pohřební služby a krematoria Královéhradecký kraj

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

Pohřební služby a krematoria v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stanislav Macháček - Pohřební ústav Hořice v P.

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Ungrád

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Vše si můžete zapůjčit u nás. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobroslav Netík-pohřební služba

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimíra Píchová - POHŘEBNICTVÍ

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Nabízíme vám své služby. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Naše firma se zabývá zapůjčováním. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Sjednejte si u nás i možnost zařízení hudby pro vaše akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miluše Přibylová - Pohřební ústav VaP

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební ústav Josef Kňourek

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Poskytujeme společenské služby. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Sjednejte si u nás i možnost zařízení hudby pro vaše akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimíra Píchová-pohřební služba

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Rathouský

Organizujeme také společenské akce. Nabízíme vám své služby. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce. Nabízíme také možnost zařízení hudby pro vaše společenské události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Novák-pohřební služba

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Využijte nabídky našich party stanů. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Fridrich

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku