Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria (Kraj Vysočina)

Pohřební služby a krematoria Kraj Vysočina

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

Pohřební služby a krematoria v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petr Macháček, pohřebnictví

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Naše společnost nabízí své kvalitní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bořivoj Sedlák - SANTA G.- Pohřební služba a krematorium

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Poskytujeme zápůjčky. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Duben - zajištění pohřbů

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Poskytujeme zápůjčky. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Matoušek - Phoenix - pohřebnictví

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Naše firma se zabývá zapůjčováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Vosička - Pohřební služba Chotěboř

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. U nás si můžete vše jen zapůjčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba Pelhřimov Jaroslav Bína

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba-Žďár nad Sázavou-Levné pohřby na splátky

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba Anna Kratochvílová

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Vše si můžete zapůjčit u nás. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Koutník-Pohřební služby

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Přitasil

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku