Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby > Pohřební služby a krematoria (Jihomoravský kraj)

Pohřební služby a krematoria Jihomoravský kraj

Hledáte-li rychle spolehlivého odborníka na oblast Pohřební služby a krematoria? Pak můžeme jednoduše pomoci prostřednictvím naší přehledné databáze informací a kontaktů.

Pohřební služby a krematoria v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Michal Štěpanovský, pohřební služba

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Žilka, šití pohřebnických doplňků

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením. Nabízíme vám své služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Concordia, s.r.o.

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde. Využijte možnosti zajištění hudby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnská pohřební služba, s.r.o.

Organizujeme také společenské akce. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Sežente u nás party stany. V naší nabídce najdete i možnost zajištění hudby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Bauer, pohřební služba

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Nabízíme vám také kvalitní zpracování inzerátů. Lidé se o vašich akcích dozvědí díky naší inzerci. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hnátek - pohřebnictví

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Poskytujeme společenské služby. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Concordia, s.r.o.

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Zapůjčíme vám vše potřebné. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Sjednejte si u nás i možnost zařízení hudby pro vaše akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební a hřbitovní služby města Brna, a.s.

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Pavka, pohřebnictví

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vincenc Nohel

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Přijďte si zboží zapůjčit k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku