Nepřehlédněte

Pětihvězdičkové

Pro naše klienty jsme vytvořili velmi zajímavou a šikovnou databází firem a institucí zaměřených na oblast Pětihvězdičkové. Jednoduše si vyberete podle vašich představ a požadavků.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hilton Prague

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Gril je vám kdykoli k dispozici v areálu našeho ubytovacího zařízení. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Zajistíme vám uspořádání oslav v našem salonku. Využijte náš společenský sál pro různé oslavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ambassador Zlatá Husa, spol. s r.o.

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U prince

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. Zajděte si také na něco dobrého do našeho baru. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. U nás je klimatizace samozřejmostí. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Royal Palace Hotel

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Posedět můžete i v našem baru. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. V našem hotelu se budete cítit jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL PRAHA, a.s.

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MaMaison Pachtův Palace

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. Zabýváme se velkou čistotou ubytování. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Posedět můžete i v našem baru. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. V naší nabídce naleznete také ubytovací i jiné služby. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Využijte ubytovací kapacity našeho špičkového hotelu pro vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel InterContinental Prague

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nabízíme příjemné prostředí s komfortními službami. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem našim hostům. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Náš hotel Vám nabízí pohodlné ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mamaison Hotel Riverside Prague

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a ochota personálu. Nabízíme velice čisté ubytování. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sheraton Prague Charles Square Hotel

Využijte našeho příjemného ubytování. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku