Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pětihvězdičkové

Pro naše klienty jsme vytvořili databázi pětihvězdičkových hotelů. Jednoduše si vyberete podle vašich představ a požadavků.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Crown - WSF, spol. s r.o. - Radisson SAS Alcron Hotel

Využijte naší možnosti ubytování. Naše ubytovací zařízení se nachází v turisticky žádané lokalitě, kde je možné podnikat nejrůznější výlety do okolí. Zaměstnanci našeho ubytování jsou ti nejochotnější z okolí. U nás budete ubytovaní v blízkosti přírody. Naši klienti chtějí využít příjemného prostředí, které jim můžeme nabídnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA, spol. s r.o.

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Jistě oceníte i možnost stravování. Využijte chlazených nápojů z minibaru. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RRC Hluboká nad Vltavou

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Vyzkoušejte ubytování v našem hotelu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anona, a.s. - Ventana hotel

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Spolehněte se, že náš personál vám vždy ochotně pomůže. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. U nás se můžete ubytovat v příjemném prostředí. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Paříž

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alchymist Prague Castle Suites

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Zaměřujeme se také na organizaci nejrůznějších společenských akcí. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CPI Hotels, a.s. - Buddha-Bar Hotel Prague

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby. Naše ubytování je blízko přírody. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Esplanade Praha, a.s.

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Dopřejte si příjemný odpočinek v našem báječném hotelu. Naše apartmány jsou jako stvořené k dokonalé dovolené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Augustine Hotel

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Rádi vám u nás poskytneme i možnost stravování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boscolo Hotels Czech Republic, s.r.o. - Boscolo Carlo IV.

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku