Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pětihvězdičkové

Pro naše klienty jsme vytvořili databázi pětihvězdičkových hotelů. Jednoduše si vyberete podle vašich představ a požadavků.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Boscolo Hotels Czech Republic, s.r.o. - Boscolo Carlo IV.

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Nové lázně

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GOLF & SKI HOTEL, s.r.o.

Naše firma vám nabízí ubytování. Těšíme se na vás také v baru. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. U nás můžete využívat i klimatizaci. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. S wifi u nás můžete počítat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KARMELITSKÁ HOTEL, s.r.o. - Mandarin Oriental, Prague

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. Přinášíme Vám ubytovací služby s možností výletů do okolí. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Zaměstnanci našeho ubytovacího zařízení jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Palace Praha

Nabízíme vám také levné ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

President Hotel PRESIDENT HOTELS, s.r.o.

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Zajistíme Vám ubytování v apartmánu. V koupelně je k dispozici vana. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kings Court

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit. S wifi u nás můžete počítat. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hilton Prague Old Town

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Vezměte někoho s sebou a vyrazte k nám do baru na skleničku. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Rádi vás pozveme k posezení do našeho útulného salonku. Přijďte posedět do našeho společenského sálu. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Esplanade Praha, a.s.

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

The Mark Luxury Hotel Prague

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. K dispozici Vám je společná kuchyň. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. Součástí ubytování je možnost navštívit bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku