Nepřehlédněte

Penziony

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Pikrt - Pension U Jakuba

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Zveme vás i k pobytům pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Holková - Penzion U Zlaté koruny- Penzion

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Alena Diblíková - Penzion Alena- Penzion

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. Vyberte si ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Lašan - Penzion u Lašanů

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. V našem penzionu nabízíme kvalitní služby a ubytování za velmi příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Le Restaurant de Dini, s.r.o.

Využijte našeho ubytování. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lucerna

Využijte našeho příjemného ubytování. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SWN Moravia, s.r.o. - Penzion Gaudeo

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Zveme vás i k pobytům pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Cejpková - Pension Blanka

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Novák - Poslední míle, s.r.o.

Využijte naší možnosti ubytování. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku