Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTO Pacov Restaurace a penzion U Ády

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. U nás máte možnost udělat si příjemný výlet do okolí. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Poskytujeme ubytování na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ORV CZ, s.r.o. - Penzion U Komára

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CIM Praha, spol. s r.o. - Villa Révová

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Knittelová - Penzion Tara

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. Čistotu našeho ubytování pro Vás zajišťují spolehliví zaměstnanci. Za naše prostředí a příjemné okolí vám ručíme. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaroslav Novák - Pension Florenc

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Naše ubytování s blízkou přírodou tu je pro Vás. Naše společnost důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování všech našich zaměstnanců. Využijte výlety do okolí jenž jsou v rámci námi poskytovaných služeb. V našem penzionu nabízíme kvalitní služby a ubytování za velmi příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harmony 2007 ltd., s.r.o. - Aldaron penzion

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Tomášová - Pension Na požárech

Využijte našeho ubytování. Důležitým prvkem našeho ubytování je čistota. Nacházíme se v příjemné turisticky vyhledávané lokalitě s velkou možností výletů do okolí. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENZION ZELENÁ ŽÁBA

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Svatoš - Pension Victoria

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku