Nepřehlédněte

Penziony Znojmo

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

UNICORN - Market, s.r.o.

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Hostům, kteří se u nás ubytují, rádi pomůžeme s výběrem výletů do okolí podle jejich představ a fyzických možností. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Přichystal - Lázeňský hostinec Pod lípami

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Zaručujeme vám příjemné a čisté společné sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kučerová - Penzion Drops

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Připojte se k našim výletům do okolí. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu. Nabízíme dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Vlček - Penzion Alice

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Jany

Zaměřujeme se na ubytování. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. K dispozici je vám připravené ohniště. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Waldová - Penzion Wald

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Zajišťujeme různé wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rezidence Zvon, s.r.o.

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Nabízíme kvalitní kempování. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Lubomír Šalamoun - Penzion Šalamoun

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Ubytovací služby v příjemném prostředí. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Zaručíme také možnost přistýlky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Reberník - ubytování

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Naši hosté se mohou ubytovat v příjemném a čistém prostředí. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromíra Blahušová - Penzion Ela

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme pobyty pro školy. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku