Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Znojmo

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Antonín Krul - Penzion Herold

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Zajistíme vám krásnou oslavu v našem příjemném prostředí. K dispozici Vám je společná kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Boudová - Pážecí dům

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Čabalová - Penzion u Čabalů

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Jistě oceníte i možnost stravování. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GLANIS, výrobní družstvo - Penzion pod Cornštejnem

Využijte naší možnosti ubytování. Náš penzion Vám je k dispozici. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milana Černá - Penzion Mili

Zabýváme se různými typy ubytování. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. U nás si užijete i pobyty pro školy. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Šaldorf

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Ušetřete za dovolenou pobytem v našem krásném kempu. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. Ochutnejte také naše vynikající občerstvení všeho druhu. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Nabízíme také pobyty pro školy! Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šárka Plačková - Penzion Na Vyhlídce

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kocáková - Penzion Pod Hradem

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Herold

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Svým klientům rádi připravíme apartmány za výhodné ceny. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. S wifi u nás můžete počítat. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. U nás si můžete zajistit i stravování přímo v objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alexandra Lacinová - Penzion Solnice

Nabízíme kvalitní ubytování. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku