Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Znojmo

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Milana Černá - Penzion Mili

Zabýváme se různými typy ubytování. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. U nás si užijete i pobyty pro školy. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Šaldorf

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Ušetřete za dovolenou pobytem v našem krásném kempu. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. Ochutnejte také naše vynikající občerstvení všeho druhu. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Nabízíme také pobyty pro školy! Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šárka Plačková - Penzion Na Vyhlídce

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kocáková - Penzion Pod Hradem

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Herold

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Svým klientům rádi připravíme apartmány za výhodné ceny. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. S wifi u nás můžete počítat. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. U nás si můžete zajistit i stravování přímo v objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alexandra Lacinová - Penzion Solnice

Nabízíme kvalitní ubytování. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Sedláková - Lumis - Penzion Pod hradem

Naše firma se specializuje na ubytování. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ve volných chvílích jistě rádi uvítáte možnost využití baru. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Mezník - Penzion Přehrada

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Užijte si dovolenou dle svých plánů a bydlete v karavanu. Rádi vám u nás poskytneme i možnost stravování. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Eden

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Ušetřete za dovolenou pobytem v našem krásném kempu. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evelina Tejralová - Penzion u Parku

Využijte našeho pohodlného ubytování. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku