Nepřehlédněte

Penziony Znojmo

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Lesná, s.r.o.

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Využijte možnost rodinných pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Františka Hadroušková - Pension Thaya

Ubytujte se s naší firmou. K dispozici je Vám také naše lednice. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Procházka - Penzion Procházka

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Nabízíme ubytování v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavlína Tomanová - Pension Felicita

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování ubytovacích služeb. Využijte našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. V okolí našeho ubytování máte skvělou příležitost k rybaření. V okolí najdete možnost koupání. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Rostislav Šlechta - Penzion Garni

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Můžete u nás posedět u krbu. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dana Onderková - ubytování

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Nabízíme pohodlné ubytování. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Harásková - Penzion Popice

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Pro naše hosty zajistíme příjemné ubytování a poradíme jim s výběrem výletů do okolí podle jejich představ i fyzických možností. V rámci ubytování poskytujeme příjemné prostředí. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Náš penzion Vám je k dispozici. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JJP-pension, s.r.o. - Penzion Nova

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Využít můžete také nabízené možnosti stravování. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Velebová - Penzion a restaurant Blanka

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Když na chalupu, tak jedině k nám. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Blažíček - Penzion Kaplanka

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku