Nepřehlédněte

Penziony Znojmo

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Pavel Holcmann - Restaurace Muzeum

Objednejte si u nás ubytování včas! Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Ubytujte se v našem krásném kempu. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Vališ - Pension U Zámku

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bronislav Kirsch - Penzion Kormorán

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Zajišťujeme pobyty pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dana Toufarová - Penzion Apartmán Anna Znojmo

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Procházka

Využijte u nás služby na ubytování. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Jezdíte-li rádi na cyklistické výlety, potěšíme vás nabídkou půjčovny kol. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Romantické večery můžete trávit u ohniště. S naším grilem budete spokojeni. Naši hosté mají zajištěno parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Helena Jedličková - Penzion Viktoria

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naděžda Strnádková - Penzion Na výsluní

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Marka

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Když na chalupu, tak jedině k nám. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Kroutilík - Horse farm

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Křenecká - ANITA - Penzion Anita

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku