Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Znojmo

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hannes Elmer - Cyklopenzion Koruna

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Jsme provozovatel kempu. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Potěší vás jistě i nízká cena našeho ubytování. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Austis

Ubytujte se s naší firmou. Hledáte-li kvalitní ubytování za rozumnou cenu, v našem penzionu budete spokojeni. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SWN Moravia, s.r.o. - Penzion Gaudeo

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Nabízíme ubytování v chalupách. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Svorová - Penzion U Houslí

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Zabýváme se velkou čistotou ubytování. Hostům, kteří se u nás ubytují, rádi pomůžeme s výběrem výletů do okolí podle jejich představ a fyzických možností. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RTS, spol. s r.o. - Penzion Relax

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Chmel - Penzion U tří lip

Naše firma se specializuje na ubytování. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Vinařská chalupa

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Balousová - Penzion a Restaurace Eva

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Zabýváme se provozem kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naděžda Říhová - Penzion Alice

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. U nás máte možnost udělat si příjemný výlet do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v maximální čistotě. Stále pracujeme na tom, aby naše prostředí bylo příjemné. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Jezera

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Při návštěvě našeho ubytování poznáte náš ochotný přístup. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Stravování vám rádi zajistíme v naší zavedené kuchyni. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku