Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Znojmo

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

RTS, spol. s r.o. - Penzion Relax

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Chmel - Penzion U tří lip

Naše firma se specializuje na ubytování. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Vinařská chalupa

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Balousová - Penzion a Restaurace Eva

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Zabýváme se provozem kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naděžda Říhová - Penzion Alice

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. U nás máte možnost udělat si příjemný výlet do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v maximální čistotě. Stále pracujeme na tom, aby naše prostředí bylo příjemné. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Jezera

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Při návštěvě našeho ubytování poznáte náš ochotný přístup. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Stravování vám rádi zajistíme v naší zavedené kuchyni. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hannes Elmer

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Hoteř - Penzion Hotař

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Nabízíme pohodlné ubytování. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Sedlák - Ubytování - Penzion Sedlák

S ubytováním v našich službách neváhejte. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Vinařství Poppovi

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Výhodou ubytování v našem penzionu je vysoká kvalita za příznivou cenu. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku