Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Trutnov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tomáš Ledvinka - Pension Starý mlýn

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Když na chalupu, tak jedině k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Hřebenářová - ubytování v soukromí - Penzion Hynek

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pavelovi

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. U nás máte možnost využití lednice. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Macharovský - Penzion Miloš

Ubytujte se právě u nás. Naši zákazníci oceňují pohodlí a příjemné vybavení našeho penzionu. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kubů - Pension Restaurant Karolína

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. V rámci našich ubytovacích služeb vás potěší bar. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Veselý - Penzion U Veselých

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vendulka Brothánková - penzion

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Uspořádáme pro vás i jakékoli společenské akce. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Korálek

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Gril je vám kdykoli k dispozici v areálu našeho ubytovacího zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Miklósy - Penzion Baron

Ubytujte se s naší firmou. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Hledáte-li kvalitní ubytování za rozumnou cenu, v našem penzionu budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Maršov

Naše firma se specializuje na ubytování. K využití nabízíme i prostory kuchyně. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Na pokojích máte k dispozici sprchový kout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku