Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Trutnov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Miroslav Cejnar - Penzion U Pašáka

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. V našem penzionu můžete strávit dovolenou nebo pobyt jiného typu v maximálním pohodlí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emília Prusková - Privát Emília

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Využijte výlety do okolí. Naši hosté u nás velmi oceňují blízkost přírody. Nabízíme příjemné prostředí s komfortními službami. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský penzion Černava

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nabízíme ubytování s výtečnou polopenzí. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Kožuchová - Pension Korálek

Ubytujte se s naší firmou. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENSION V RÁJI, s.r.o.

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Ubytování nabízíme ve vkusně zařízeném penzionu. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Populární šipky jsou vám k dispozici pro volné večery. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Porubská-ubytování

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Specializujeme se na wellness pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pod kaštanem

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. U nás si můžete stravu vařit sami v zařízené kuchyňce. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Mašek

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Součástí našeho ubytování je i gril. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jolana Kolářová - Restaurace a Penzion Tadeášovy Domky

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Zákoutí

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku