Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Trutnov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ekelenkamp, s.r.o. - Pension Čert

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme turistické pobyty. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Součástí našich komplexních služeb je i možnost zahrát si golf. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Záleží nám na tom, aby Vám jídlo z našeho rautu chutnalo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Horáček - Bonaqa

S naším ubytováním budete spokojeni. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Naše zákazníky rádi ubytujeme v našem zařízení v blízkosti přírody. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Kabát - Pension Švýcarský dům

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Staňková - Horská chata Ozon

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kubátová - Pension Kubát

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. V naší nabídce naleznete bohatý výběr jídel. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Pokoje s přistýlkou jsou výhodnou variantou vašeho ubytování. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing.Jan Šustek - Penzion Adélka

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování ochotně obslouží naše hosty a pomůže jim s ubytováním, případně zodpoví všechny dotazy. Nabízíme komfortní apartmány za skvělé ceny. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Když na chalupu, tak jedině k nám. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šárka Moravcová - Pension 101

Doménou naší formy je ubytování. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Věra

Využijte u nás služby na ubytování. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Poskytneme vám komfortní ubytování v blízkosti přírody. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám garantujeme. Užijte si dovolenou v našem příjemném prostředí. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Klaban - Integra

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Zajišťujeme různé wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boston Tearoom, s.r.o. - Penzion Květa

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Pro hosty je připravena i společenská místnost. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Uspořádat můžete i nejrůznější sportovní soustředění. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Přinášíme vám výhodnou nabídku levného ubytování. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku